Welcome on Island

AcasaAcasa  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Sexual disgrace

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Alexunder Jhons

Data de inscriere : 21/06/2011

MesajSubiect: Re: Sexual disgrace   Mier Iun 22, 2011 12:42 pm

-Hai nu serios,priveşte-mă.zâmbi uşor apoi lăsă mâna moale ca şi cum ar fi vrut să-i dea drumu',da încă nu-i lăsă picioarele să atingă apa .Se aplecă şi-i dădu un sărut scurt ca şi cum ar mai fi vrut unul în schimb.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Amalia Jones

MesajSubiect: Re: Sexual disgrace   Mier Iun 22, 2011 12:46 pm

M-am agăţat precum o mâţă fricoasă de gâtul lui , dar m-am calmat rapid atunci când m-a sărutat. Scurt , dar era o provocare l-a care i-am răspuns sărutându-l mai lung.
Speram ca acum să ne îndepărtâm un picuţ de partea aia în are mie una îmi era frică să nu cad.
Sus In jos
Alexunder Jhons

MesajSubiect: Re: Sexual disgrace   Joi Iun 23, 2011 2:03 am

Faptu' că-i dăduse un al doilea sărut îl făcu să înapoieze câţiva paşi,lăsân-o încet jos.Zâmbi uşor,apoi îi analiză din nou corpul;îi făceaplăcere să o privească,ar fi putut-o face ore şi ore în şir.
-Deci ! îşi apropie palmele şi acestea făcură un zgoot puternic când e izbiră.
-Ce ziceeai de băiţa aia?
Sus In jos
Amalia Jones

MesajSubiect: Re: Sexual disgrace   Joi Iun 23, 2011 2:43 am

Imediat ce s-a îndepărtat , am putut să cobor şi eu pe nisipul îmbibat de apă , dar tot fără să fiu mai înaltă ca el , asta era imposibil.
-Uite că o să vezi ce ziceam de "băiţa" aia. i-am răspuns apropiindu-mă mai mult de el căci îmi era totuşi frică de apă ca de dracu.
L-am apucat de mâini şi i le-am pus pe şoldurile mele sărutându-l.
Sus In jos
Alexunder Jhons

MesajSubiect: Re: Sexual disgrace   Joi Iun 23, 2011 2:48 am

După sărutul lung,încă nu-şi desprinse mâinile de pe talia sa o privi în ochi şi descoperi o nuantă superbă.O apropie de el,vrând s-o simtă cât mai aproape apoi o sărută încet pe gât,inspirând adânc iar simţi cum i se inundă nările iar mintea lui o lua razna de-a dreptu'.Zâmbi pentru sine şi-i apucă fesele,se forţă puţin şi îi puse piciorele pe talia lui.
-Şi eu care credeam că băia trebuia să includă apă..
Sus In jos
Amalia Jones

MesajSubiect: Re: Sexual disgrace   Joi Iun 23, 2011 2:51 am

Am zâmbit scurt şi l-am muşcat din buza inferioară încolăcindu-mi mâinile în zona gâtului său. M-ă ridicase din nou în braţele lui şi mă simţeam bine căci o parte din corpul meu încă era afundată în apă. L-am privit uşor de sus căci acum măcar mă simţeam mai înaltă şi am mormăit copilăros:
-Nu e de ajuns că suntem în apă? am întrebat frecându-mi vârful nasului de gâtul acestuia.
Sus In jos
Alexunder Jhons

MesajSubiect: Re: Sexual disgrace   Joi Iun 23, 2011 3:01 am

Coborî cu săruturile de la gură până la decolteu,mângâindu-i spatele cu mâna stânge iar cu cea dreaptă îndrăzni să şi-o pună pe coapsa acesteia,cu toate că erau în apă aceasta,practic,ardea.Închise ochi şi se lăsă purtat de val,teoretic.
Pe măsură ce o apropia mai mult de el,îi simţtea respiraţia şi inima care bătea cu repeziciune;Era aşa firavă şi totuşi...
Sus In jos
Amalia Jones

MesajSubiect: Re: Sexual disgrace   Joi Iun 23, 2011 3:08 am

Se dădu jos din braţele lui , şi îl trase lent de mână pe plajă , mai precis pe nisipul fierbinte. Împingându-l jos , aşezându-se pe el. Cu un zâmbet combinat între inocenţă şi perversitate a început să îl sărute pe gât , din când în când muşcându-l fanatic.
Cu mâinile micuţe,la care unghiile sale nu depăşeau 3-4 centimetri , îl zgâria într-un mod plăcut pe piept.
A continuat să îl sărute pe piept şi uşor uşor pe abdoment.

OFF: sowy, am schimbat persoana la care mă exprim că îmi e mai uşor aşa ~
Sus In jos
Alexunder Jhons

MesajSubiect: Re: Sexual disgrace   Joi Iun 23, 2011 3:12 am

Îi luă capul în mâini şi începu să o sărute ca un nebun,punându-i mâinile pe abdomenul său,atingând-o din când in când pe coapse,spate şi fese,pentru un mod mai bun de excitare;zâmbi uşor în timpul în care-şi trase răsuflarea pentru două minute.
-Dacă ar veni cineva acum..replică pentru sine în timp ce continua cu săruturile pe corpul fetei.
Sus In jos
Amalia Jones

MesajSubiect: Re: Sexual disgrace   Joi Iun 23, 2011 3:22 am

Îl lăsă să continue cu săruturile deşii era mult prea plăcut să întrerupă asta , o făcu din pura plăcere de a lua ea conducerea. Trase de fermoarul pantaloniilor lui până când îi desfăcu vizibil , îl sărută apăsat pe buze şi îi îndepărtă de pe coapse blugii , ducându-şi fârfurile degetelor spre locuri intime continuând să îl sărute.
Sus In jos
Alexunder Jhons

MesajSubiect: Re: Sexual disgrace   Joi Iun 23, 2011 3:34 am

Zâmbi uşor satisfăcut apoi o lăsă pe tânără să-i facă ce avea poftă;pentru un moment se încordă dar se relaxă,din nou,imediat.Îşi puse mâinile pe spatele micuţ al fetei căutând să-i deschidă sutienu';într-un final dădu de închizătoare şi o desfăcu,până la urmă tot el îl închisese.Simţi imediat cum materilul moale al sutienului se desprinde de sâni acesteia,venind direct pe pieptul său.
Sus In jos
Amalia Jones

MesajSubiect: Re: Sexual disgrace   Joi Iun 23, 2011 3:42 am

Imediat ce sutienul se desprinse îl azvârli uşor pe lângă corpul tânărului , lăsându-i sânii să se lipească de abdomenul lui. Îşi trecu limba peste partea de jos a abdomenulului şi trase cu dinţii de boxerii acestuia cu un gând destul de pervers.
Îşi duse mâna peste pielea lui şi se ridică mai sus sărutându-l pe buze.
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Sexual disgrace   

Sus In jos

Sexual disgrace
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Baywave Island  :: BayWake Island :: Plaja-
Mergi direct la: