Welcome on Island

AcasaAcasa  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

No class today

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
Amber Scott

Data de inscriere : 21/06/2011

MesajSubiect: Re: No class today   Mier Iun 22, 2011 12:11 pm

Dadu afirmativ din cap la orice vorba spusa de baiat, desi il privea putin ciudat, A pus lingurita jos si a luat un servetel de pe masa stergandu-se la gura. A scos banii din buzunar intinzandu-i pe masa.
Da, are dreptate, imi pare rau, nimic din ce-am spus nu e adevarat. ii zambi cald.
Hei mosulica, eu trebuie sa plec, am o treaba foarte importanta de facut. minti ea vizibil.
..ai grija sa nu faci diabet. zambi calm vrand sa-l ciufuleasca, insa isi retrase mana aducandu-si aminte de ce-i promisese cu ceva timp in urma.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Jun Taenim

Varsta : 23

MesajSubiect: Re: No class today   Mier Iun 22, 2011 12:24 pm

Mda , sigur . Bănuiesc că acum te duci să-ţi cauţi mult doritul înapoi iubit . mormăii mai mult pentru el , suflându-şi câteva şuviţe de păr ce-i veneau în ochi , deranjându-l . Apucă o altă linguriţă de pe masă şi gustă prăjitura de ciocolată cu glazură de vanilie . Îşi trage farfuriuţa mai aproape , observând că e mai bună decât pare .
Sus In jos
Amber Scott

MesajSubiect: Re: No class today   Mier Iun 22, 2011 12:34 pm

Il privi putin ciudat ridicand o spranceana, chiar daca baiatul spuse incet, ea il auzise.
Nu, nu ma duc sa fac asta, dar ma rog, ce te-a apucat? Uite, eu stiu ca sunt cam ciudata de felul meu, mi se spune des asta. stramba nemultumita din nas incercand sa-si pastreze expresia copilaroasa.
De aceea as dori sa-mi cer scuze, nu cred ca iti face placere sa ma ai in compania ta, asa ca n-am de gand sa te deranjez. zambi cald privindu-l.
Sus In jos
Jun Taenim

MesajSubiect: Re: No class today   Mier Iun 22, 2011 12:42 pm

O priveşte insistent li oarecum curios . Acum el era tipu' rău . ce s-an întâmplat ? Ura să joace rolurile tipilor duri şi răi , sau cel puţin nesuferiţi .
Hei , eu n-am spus nimic . ridică uşor din umeri afişând un zâmbet larg ca şi de-obicei . Nu văd să mă fi apucat ceva , tu eşti cea care a început să o critice cam dur pe chelneriţă , deşi nu cred că te-am considerat ciudată . Sau , pe bune ? Când am făcut-o eu unde eram ? se bosumflează ridicând dintr-o sprânceană , buimăcit .
Sus In jos
Amber Scott

MesajSubiect: Re: No class today   Mier Iun 22, 2011 1:01 pm

Si-a incrucisat mainile la piept dandu-si ochii peste cap, era cam prima data pe acea zi cand facea asta, deci intr-un fel trebuia sa-si pastreze calmul.
Aham, mda...ai dreptate. zise stramband din buze fara sa-l priveasa. Nici nu ascultase vorbele baiatului, dar nu putea sa taca. Se aseza inapoi pe scaun, a inceput sa se legene cu el privind tavanul. Isi trecu o mana prin parul roscat oftand scurt.
Sus In jos
Jun Taenim

MesajSubiect: Re: No class today   Mier Iun 22, 2011 1:23 pm

Glumeşti nu ? replică destul de amuzat de acţiunile fetei . Nu te grăbeai undeva anume , sau ceva de acest gen ? se aşează cu coatele pe masă şi o priveşte printre gene pe tânără . Era sigur că avea să plece mai devreme , iar acum brusc s-a aşezat la loc pe scaun . Probabil i se pare doar lui , dar Amber sigur şi-a schimbat personalitatea ; din nou . Evident la şcoală era tipa cea prietenoasă , dispusă să discute orice cu un necunoscut , apoi ea cea copilăroasă , cea critică şi lista tot continuă . Pe bune , câte astfel de Amber sunt ? se mustră de unul singur , privind-o fix pe tânără şi abia clipind din când în când .
Sus In jos
Amber Scott

MesajSubiect: Re: No class today   Mier Iun 22, 2011 1:34 pm

Sa stii ca pot ramane cat timp vreau, daca te deranjeaza prezenta mea muta-te la o alta masa. zise rautacioasa fara sa-l priveasca pe baiat. Isi puse piciorul drept peste cel stang stramband din nas, se simtea privita si inca foarte mult.
Cee?! Am ceva pe fata?! A aparut un extraterestru mic in capul meu dintr-o nava spatiala? intreba pe un ton copilaresc prefacandu-se speriata.
Nu! Stiu exact ce ai....esti un robo-mos si te-ai blocat, tot ce trebuie sa fac e sa gasesc butonul care te repara. zise ganditoare analizandu-i fata, parca vrand sa dea de acel buton.
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: No class today   

Sus In jos

No class today
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Baywave Island  :: BayWake Island :: Scoala-
Mergi direct la: